O výrobci produktů Race Fuel a Pre-Race Fuel

Společnost P1 Nutrition má více než 25 leté zkušenosti v oblasti motorsportu a závodila po celém světě. Výživa je důležitou součástí profesionálního závodníka a faktem je, že v oblasti motosportu neexistují vědecky vyvinuté produkty. Jednoduše řečeno – po celé roky jste „krmili“ svoje auto dieslem místo benzinem a očekáváte optimální výkon.

Po desetiletí užívali jezdci, se kterými pracujeme, výživové doplňky vyvinuté pro jiné sporty. Tráví hodiny v tělocvičně a na dráze, aby byli rychlejší, ale tělo vyživují špatnou látkou. Trvalo pět let, než jsme ve společnosti P1 Nutrition pocítili, že jsme připraveni způsobit převrat ve světě motosportu.

Motorismus je namáhavý sport, ve kterém uspěje pouze pár nejlepších, tak proč si nedopřát ty nejlepší možnosti. Často se setkáváme s mylnou představou, že výživové doplňky jsou určeny pouze někomu, kdo vypadá jako řecký bůh. To ale není případ našich produktů. Každý produkt je vyvinutý tak, aby ho mohl užívat sportovec na jakékoliv úrovni. Jedinou podmínkou je, aby byl odhodlán doběhnout těch pár nepolapitelných závěrečných vteřin, když je to skutečně důležité.

V P1 Nutrition jsme odhodláni vytvářet výživové doplňky na míru a pomoci tak jezdcům doběhnout těch posledních pár vteřin. Strávili jsme leta vývojem, spolupracujeme se špičkovými odborníky na výživu, špičkovými jezdci i týmy a popředními fitness trenéry, abychom vymezili klíčové oblasti výživy v motosportu.

Je dobře zdokumentováno, že profesionální sportovci ve většině sportů musí užívat výživové doplňky, aby dosáhli svých cílů. A přeci patří závodní jezdci mezi těch pár sportovců, pro které na podporu výkonu neexistují žádné vědecky vyvinuté výživové doplňky. A tu přicházi P1 Nutrition. Všechny naše produkty byly navrženy tak, aby pomáhali závodním jezdcům překonávat jakékoliv překážky, kterým musí čelit.