Co je Pre-Race Fuel?

Pre-Race Fuel je plný přísad, které společně zvyšují energii, soustředění a vytrvalost. Pre-Race Fuel pomáhá maximalizovat výkon při tréninku nebo na trati. Je vědecky vyvinutý a zaměřený na potřeby řidičů a jezdců tak, jako žádný jiný produkt na trhu.

Co obsahuje přípravek Pre-Race Fuel?

Pre-Race Fuel obsahuje pět hlavních složek:

  • BCAA snižuje únavu, urychluje regeneraci a snižuje bolestivost svalů
  • Beta Alanin zvyšuje reakční časy a zlepšuje koncentraci
  • AAKG podporuje průtok krve a zlepšuje svalovou reakci
  • Citrulin Malát odčerpává nahromaděnou kyselinu mléčnou a zlepšuje výdrž a vytrvalost řidičů i jezdců
  • Kofein je jedním z nejvíce zkoumaných sportovních výživových produktů na světě a je klinicky dokázáno, že zlepšuje soustředění

Proč zvolit Pre-Race Fuel?

Je klinicky dokázáno, že Pre-RaceFuel je všeobsahující produkt, který zlepšuje výkon řidičů i jezdců. Obsahuje tak komplexní, vědecky formulovaný seznam složek, jako žádný jiný produkt na trhu. Pre-RaceFuel spojuje všechny klíčové složky, které jezdci a řidiči požadují a v oblasti motorsportu představuje světového lídra na trhu s výživou. Pre-RaceFuel je navržen tak, aby zvyšoval energii, pozornost a vytrvalost.

Jak se Pre-Race Fuel vyrábí?

Stejně jako všechny naše výživové přípravky byl Pre-Race Fuel pečlivě vyvinut za použití výzkumem podporovaných ingrediencí jako vysoce kvalitní a efektivní doplněk. Všechny ingredience pocházejí od předního britského dodavatele, který prošel přísným auditorským procesem.