Co je Race Fuel?

Race Fuel Whey Protein je 80% práškový syrovátkový protein prémiové kvality s bezkonkurenční kombinací chuti, hodnoty a výsledků, vyrobený výhradně z mléka volně se pasoucího dobytku. S 25 g prémiového proteinu na 33 g dávku a výjimečným profilem aminokyselin představuje P1 Nutrition Race Fuel dokonalou volbu pro úplnou regeneraci a přírůstek svalové hmoty po každé jízdě na dráze nebo po tréninku.

Proč je náš syrovátkový protein nejlepší?

Náš ultra čistý syrovátkový protein pochází přímo od předního výrobce syrovátkových proteinů na světě, z proslulé mlékárny Müller se sídlem v Německu. Všechno mléko, které se používá k výrobě našeho syrovátkového proteinu 80, pochází od volně se pasoucího, trávou krmeného dobytka, je bez hormonů a není geneticky modifikované. Protože pochází přímo od nejvýznamnějšího evropského výrobce mléčných výrobků, zaručujeme nejlepší koncentrát syrovátkových proteinů a současně zajišťujeme kompletní sledovatelnost finálního produktu. Nepřidáváme žádné zahušťovadla ani plnidla, takže zaručujeme nejčistší syrovátku, jaká je k dispozici. Naše velmi oblíbené příchutě také používají pouze 100% přírodní aromatické látky a neobsahují žádné umělé barviva. Každá vanička obsahuje odměrku.

Jak chutná syrovátkový protein?

Naše příchutě jsou velmi oblíbené a jak příchutě, tak i barviva jsou 100% přírodní. Tvrdě jsme pracovali na tom, abychom vyvinuli 2 lahodné a velmi oblíbené příchutě a vytvořili krémový proteinový nápoj vynikající chuti, který se snadno rozmíchá.

Jak tento proteinový nápoj prospěje zotavení po tréninku nebo závodě?

P1 Nutrition Race Fuel je plný rozvětvených aminokyselin (BCAA) a kyseliny glutamové, které rychle pronikají do cílových svalů a prostřednictvím syntézy proteinů podporují jejich růst a obnovu. Tím napomáhají rychlejší regeneraci a efektivnějšímu růstu svalové hmoty.

Proč bych měl užívat proteinový doplněk jako Race Fuel?

Protein je základním prvkem výživy každého sportovního nebo tréninkového nadšence. Jednoduše řečeno, protein je nevyhnutelný pro růst a obnovu všech buněk a proto, abychom zažili tréninkovou adaptaci, je nezbytný. Převážná většina z nás se bude snažit konzumovat množství proteinů potřebných k pozitivní tréninkové adaptaci pouze konzumací celých potravin, ale právě tady nabízí Race Fuel dokonalé řešení. S více než 80% proteinů a nízkým obsahem tuku a uhlohydrátů je ideálním prostředkem, jak zvýšit denní příjem proteinů. Zvýšený příjem proteinů může být obzvláště kritický po čase stráveném na trati. Užíváním správného množství syrovátkových proteinů umožníte svému tělu rychleji se regenerovat a růst.

Jak často a kolik přípravku užívat?

Doporučujeme konzumovat nejméně 1g proteinu na 0,45 kilogramu tělesné hmotnosti každý den, pokud chcete zlepšit regeneraci a nabrat svalovou hmotu. Spotřeba pro sportovce, jako jsou závodní řidiči a jezdci, se pravděpodobně blíží k 1,5 g na 0,45 kilogramu tělesné hmotnosti, co představuje zhruba 3-5 porcí tohoto proteinového nápoje každý den. V ideálním případě byste ho měli užít do 30 minut od skončení tréninku nebo závodu.

Jak se proteinový nápoj míchá?

Tento syrovátkový protein je "instantizován" za použití malého množství sójového lecitinu, který je nutričně zanedbatelný (méně než <1,5%). Instantizace zaručuje, že když snadno a bez námahy zamícháte proteinový prášek v P1 Nutrition Shakeru, vynikne hladký a chutný proteinový nápoj.